Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Tokyo SonataRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Honey and CloverRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.5
Bird Box BarcelonaRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.0
Showing UpRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5