Titles you rated
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0- Hare+Guu FinalRated ★ 3.0
- Hare+Guu DeluxeRated ★ 3.0
- www.working!!Rated ★ 2.0
- Soul EaterRated ★ 2.5
Hare+GuuRated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 3.5
ClannadRated ★ 2.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 1.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Pop Team EpicRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0
Over the Garden WallRated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.5
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 1.5