Titles you rated
 Christmas in AugustRated ★ 5.0 Christmas in AugustRated ★ 5.0
 The AttorneyRated ★ 3.5 The AttorneyRated ★ 3.5
 Jurassic World: DominionRated ★ 3.0 Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
 Mission: Impossible IIRated ★ 3.0 Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
 SecretRated ★ 3.5 SecretRated ★ 3.5
 Secret(working title)Rated ★ 2.5 Secret(working title)Rated ★ 2.5
 The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5 The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
 The Matrix ReloadedRated ★ 3.0 The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
 The MatrixRated ★ 4.5 The MatrixRated ★ 4.5
 The Zone of InterestRated ★ 3.5 The Zone of InterestRated ★ 3.5
 My Tutor FriendRated ★ 3.0 My Tutor FriendRated ★ 3.0
 Hijack 1971Rated ★ 3.0 Hijack 1971Rated ★ 3.0
 12.12: THE DAYRated ★ 3.5 12.12: THE DAYRated ★ 3.5
 Mission: ImpossibleRated ★ 4.5 Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
 Green BookRated ★ 4.0 Green BookRated ★ 4.0
 Notting HillRated ★ 4.0 Notting HillRated ★ 4.0
 Jurassic WorldRated ★ 2.5 Jurassic WorldRated ★ 2.5
 Jurassic ParkRated ★ 4.0 Jurassic ParkRated ★ 4.0