Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Somebody Feed PhilRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.5
WeCrashedRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
QuizRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0