Movies
Ratings
555
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
The TraderRated ★ 3.5