Movies
Ratings
242
Knives OutRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 1.5
WonderRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Children of MenRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 2.5