Movies
Ratings
170- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
QuickRated ★ 2.0
SawRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
CubeRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5