Series
Ratings
159- After-school Hanako-kunRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 4.0
After-school Hanako-kunRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5- Toilet-Bound Hanako-kun Season 2 Part 2Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.0
A Good Day to be a DogRated ★ 3.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5