Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Life AheadRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
The Longest RideRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 5.0