Movies
Ratings
523
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
RamsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 3.5