Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5