Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
AfterRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0