Series
Ratings
130
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0