Series
Ratings
74
The Rising of The Shield HeroRated ★ 0.5- InuYashaRated ★ 3.0
EBS DocuprimeRated ★ 5.0
Pat & Mat in the CountrysideRated ★ 5.0
Pat & Mat are backRated ★ 5.0
Pat & Mat Season 3Rated ★ 5.0
Pat & Mat Season 2Rated ★ 5.0
A je to!Rated ★ 5.0- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 5.0
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.5
The God of Music 2Rated ★ 4.0- The God of MusicRated ★ 4.0
- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 4.0- BeybladeRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0