Movies
Ratings
35
Ad AstraRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
ViceRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The FortressRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0