Series
Ratings
76
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.0
HERORated ★ 2.5
Witch's CourtRated ★ 2.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
SuitsRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.5