Movies
Ratings
718
The Handsome SuitRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0