Movies
Ratings
21
The TranslatorsRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 5.0
What to Expect When You're ExpectingRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 3.5
Love, AgainRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 5.0