Movies
Ratings
157
Side EffectsRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Wild ChildRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0