Titles you rated
MinariRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love ExposureRated ★ 2.0
Watching the DetectivesRated ★ 3.5
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
RushmoreRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 3.0
The SwanRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Daaaaaali!Rated ★ 2.5
YanagawaRated ★ 4.0
Free SoloRated ★ 4.0