Series
Ratings
268
Rain or ShineRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 4.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 3.5
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 3.0
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0
Uncle SamshikRated ★ 4.0- Good Morning CallRated ★ 2.5
The Genius PaikRated ★ 3.0
Baek-packer Season 1Rated ★ 4.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 3.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
The New EmployeeRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0