Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.5- Van Helsing : The London AggingmentRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5