Titles you rated
Troll FactoryRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 2.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
After YangRated ★ 5.0
Finding ForresterRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0- To My StarRated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
The Social DilemmaRated ★ 4.0