Series
Ratings
13
One Punch ManRated ★ 5.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 0.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0