Movies
Ratings
110
The Terror LiveRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
She's Out of My LeagueRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0