Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
MRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0