Titles you rated
Killing EveRated ★ 1.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Olive KitteridgeRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
The Alienist Season 2Rated ★ 4.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 2.5
HomelandRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0