Series
Ratings
87- Widaehan SujejaRated ★ 1.5
LAN LifeRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
- The Story of CinderellaRated ★ 3.5
Ah! My GoddessRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 3.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0