Series
Ratings
35
The World of the MarriedRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0