Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 4.0