Series
Ratings
23
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0