Movies
Ratings
70
A Trip to the MoonRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0