Movies
Ratings
681
Bird BoxRated ★ 3.5
WhistleblowerRated ★ 4.0
RecallRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Our TownRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The StareRated ★ 3.0