Titles you rated
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0