Titles you rated
SpiderRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 4.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.0
Jacquot of NantesRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.0
VagabondRated ★ 4.0
Taipei StoryRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Fat GirlRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Twittering Birds Never Fly: Don't Stay GoldRated ★ 3.0
Yes, No, or Maybe Half?Rated ★ 2.5
AntichristRated ★ 4.5
LambRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.5