Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Wolf's CallRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 2.5
The PostmanRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0