Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0