Movies
Ratings
53
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Argentine BabaRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
Le SamouraïRated ★ 4.0
Battle of the WarriorsRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
You Can Count on MeRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 1.0
Citizen DogRated ★ 3.0