Titles you rated
Into the NightRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 3.5
- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Just DanceRated ★ 3.5
Mama Fairy and the WoodcutterRated ★ 2.0
LIFERated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Marry Me NowRated ★ 3.0