Movies
Ratings
540
The Big ShortRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 2.5
Rain ManRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 2.5