Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 4.5
No BearsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
LucaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5