Movies
Ratings
936
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
The Running ActressRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
Three Colors: RedRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Young AhmedRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
Another EarthRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5