Titles you rated
Drunk in Good TasteRated ★ 5.0
WayneRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0