Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 1.5
EuphoriaRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 2.0
Steins;Gate 0Rated ★ 2.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0