Movies
Ratings
377
The Kite RunnerRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.0
HoneyRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0