Movies
Ratings
78
Before SunriseRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 2.5
UsRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5