Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0