Series
Ratings
48
Gossip GirlRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5- TouchRated ★ 3.0