Movies
Ratings
72
I Am SamRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 2.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0