Movies
Ratings
121
The WolverineRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The JacketRated ★ 3.0
Resurrecting the ChampRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
A Time to KillRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0